in

Ahmet Hakan’ın sevgilileri ve evlilikleri listede kimler var kimler!

Ahmet Hakan'ın sevgilileri ve evlilikleri listede kimler var kimler!
Ahmet Hakan'ın sevgilileri ve evlilikleri listede kimler var kimler!
Ahmet Hakan’ın sevgilileri Asena Atalay aşkı sonrası merak ediliyor. Peki Ahmet Hakan neden hiç evlenmedi işte Ahmet Hakan’ın izdivaç açıklaması ve sevgilileri.

Ahmet Hakan’ın adının aşk iddialarına karıştığı bir diğer oyuncu da Akarsu Erdoğan’dı…

ahmet-hakan-nehir-erdogan-g16I.jpg

Özgürlük gazetesi yazarı Ahmet Hakan’ın futbolcu Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay ile sevgili oldukları yönündeki haberler Ahmet Hakan’ın eski sevgililerini gündeme getirdi. Herkes meşhur köşe yazarı Ahmet Hakan’ın sevgililerini ve evliliklerini merak ediyor. Biz de siz elmaelma.com okurları için Ahmet Hakan’ın sevgililerini ve evliliklerinin detaylarını derledik. 

ahmet-hakan-sevgilleri-asena-atalay-wVDO

Hayatına giren kadınların tamamı meşhur ve sansasyonel isimler olan Ahmet Hakan evlilikleri merak ediliyor. Ancak Ahmet Hakan bugüne dek hiç evlenmedi. Yıllar önce Nazlı Ilıcak’a verdiği bir röportajda Ahmet Hakan, “Neden hiç evlenmedin?’ sorusuna ‘Denk gelmedi diyelim’ yanıtını vermişti. 

ahmet-hakan-evlilikleri-yKlR.jpg

Ahmet Hakan hiç evlenmedi oysa hayatında her zaman bir kadın oldu. Bir De ünlü kadınlar. Bunlardan sonuncusu dokuma işiyle uğraşan, kendine ait bir markası bulunan bununla beraber da Kanal D’de magazin programı sunuculuğu yapan Asena Atalay oldu. Asena Atalay’ı Türkiye meşhur futbolcu Caner Erkin ile olan evlilliğinden beri tanıyor. Bir dönem adı şarkıcı Berkay Şahin ile de anılan Asena Atalay Caner Erkin ile evliliğini Ocak 2016’da sonlandırmıştı. 

ahmet-hakan-asena-atalay-aski-Ar7z.jpg

Ahmet Hakan’ın Asena Atalay ile olan ilişkisi bir uçağı kaçırmasıyla ortaya çıktı. Asena Atalay ile Barselona’ya uçmak için Business Class’ta yan yana koltuk alan Ahmet Hakan uçağı kaçırınca uçağın pilotuyla konuştu. Pilot da Ahmet Hakan’ın uçağı kaçırdığını ve bir sonraki uçakla Barselona’ya geleceğini, sevgilisine iletmemizi istediğini anons etti. Büyük aşk da böylece ortaya çıktı.

ahmet-hakan-sevgilileri-e4nb.jpg

Gelelim Ahmet Hakan’ın sevgililerine… Ahmet Hakan’ın hafızalara kazınan en önemli ilişkisi Pelin Batu ile olandı. Uzun vakit birlikte olan Pelin Batu ve Ahmet Hakan için evlenecekleri konuşulurken çift sürpriz bir kararla yollarını ayırmıştı. 

ahmet-hakan-pelin-batu-TnkI.jpg

Ahmet Hakan, hoş oyuncu Başak Sayan ile yaşadığı aşkla da uzun süre gündemde kalmıştı…

ahmet-hakan-basak-sayan-Sowh.jpg

Ahmet Hakan, Zuhal Olcay’la da aşk yaşadığı iddia edilmişti…
İkili bir fazla kere görüntülenmiş ama aşkı hiçbir vakit doğrulamamışlardı. 

ahmet-hakan-zuhal-olcay-ZuPM.jpg

Ahmet Hakan ile oyuncu Şehnaz Çakıralp da bir dönem birlikte olmuştu…
İkilinin aşkını ortaya çıkaran da gece gezmeleri olmuştu.

ahmet-hakan-sehnaz-cakiralp-6K0Y.jpg

Ahmet Hakan’ın sevgilileri listesinde oyuncu Devin Özgürlük Çınar da vardı. Bir dönem birlikte olan çift daha sonra sessiz sedasız yollarını ayırmıştı. 

ahmet-hakan-devin-ozgur-cinar-Jq1c.jpg

Ahmet Hakan, ekranların hoş sunucularından spor spikeri Neşe Sapmaz’la da bir zaman birlikte oldu. Hoş spiker ile Hakan’ın Ortaköy’deki şarap eşliğindeki romantik buluşması kare kare görüntülenmişti.

ahmet-hakan-nese-sapmaz-sUdB.jpg

Ahmet Hakan’ın ismi son olarak sosyetik güzellerden Elif Doğru ile anılmıştı. Ahmet Hakan, Elif Dürst’ün evinden fotoğraf paylaşınca aşkları ifşa olmuştu.

ahmet-hakan-elif-durust-W2fV.jpg

Written by sienceal

Comments

Bir Cevap Yazın

Loading…

Trendyol günün kombini 29 Kasım 2018

Trendyol günün kombini 29 Kasım 2018

Trendyol günün kombini 28 Kasım 2018

Trendyol günün kombini 28 Kasım 2018