in

‘Beşiktaş’tan puanlar edinmek istiyoruz’

'Beşiktaş'tan puanlar edinmek istiyoruz'
'Beşiktaş'tan puanlar edinmek istiyoruz'

Gazişehir Gaziantep’in kulüp başkanı Adaletli Sani Konukoğlu, yaptığı açıklamada başta mücadele ettikleri Süper Lig’de daimi edebilmek namına manâlı araştırmalar hayata geçirdiklerini söyledi.

Bu kapsamda sezon başında teknik heyeti belirledikten anında sonradan transfer çalışmalarına başladıklarını açıklayan Konukoğlu, “Bilindiği gibi Süper Lig’de çaba etmek ve bilhassa ilk yılı geçirmek kolay olmuyor. Çünkü yeni sabit bir takımız. Geride kalan 3 haftaya baktığımızda oyun kalitesi anlamında yükselen bir grafiğimiz var.” değerlendirmesinde bulundu.

Bu yüzden mutlu olduklarını ve 3 haftada 4 puan toplayarak ligin yeni temsilcisine tarafından iyi sayılabilir bir ortalama yakaladıklarını aktaran Konukoğlu, şöyle konuştu:

“Her geçen hafta oyun disiplinimiz ve ekip olma bilincimiz biraz daha oturacak. Dolayısıyla her geçen gün daha enerjik bir takım haline geleceğiz. Bu anlamda ulusal maç nedeniyle lige verilen ara da bizim avantajımız olacak. Tam kadro olarak önceki maçlarda görülen eksiklikleri giderme anlamında egzersiz imkanı bulduk. Bunları asgari seviyeye indirmiş olarak lige devam edeceğimize inanıyorum.”

Konukoğlu, ligin 4. haftasında kendi sahalarında 14 Eylül Cumartesi günü Beşiktaş’ı davetli edeceklerini hatırlatarak şunları kaydetti:

“Beşiktaş, ligin köklü ve kuvvetli ekiplerinden birisi. O yüzden rakibimize saygımız ebedi ama biz de iyi futbol oynayarak, ligde daimi olduğumuzu kullanmak istiyoruz. O yüzden her maça olduğu gibi Beşiktaş maçına da ciddiyetle hazırlanıyoruz. Beşiktaş’tan puanlar elde etmek istiyoruz. İyi bir ev sahipliği yapacağımızı düşündüğümüz Beşiktaş ile fair play ruhuyla karşı karşıya geleceğiz. Ümit ediyorum ki güler yüzlü taraf da yine biz oluruz.”

 

– Taraftara çağrı

 

Taraftara seslenen Konukoğlu, sözlerini şöyle noktaladı:

“Bilhassa iç saha maçlarında taraftar desteği bizim için olmazsa olmaz. Şu an Gaziantep, Süper Lig’de Gazişehir Gaziantep ile temsil ediliyor. O yüzden sahada futbolcularımızı kamçılayacak bir taraftara ihtiyacımız var. Bu kuvvet de Gaziantep’te mevcut. Gaziantep el birliğiyle hoş işler yapabileceğini çoğu alanda gösterdi. İnşallah bu haftada Beşiktaş aleyhinde güzel bir beraberlik örneği sergileyeceğiz. Netice ne olursa olsun Gaziantep, takımına sahip çıkmalı. Çünkü başarı ancak bu şekilde gelebilir.”

GÜNÜN KAYDA DEĞER GELİŞMELERİ

Written by sienceal

Comments

Bir Cevap Yazın

Loading…

Erdoğan 30 büyükşehir belediye başkanıyla bir araya gelecek

Erdoğan 30 büyükşehir belediye başkanıyla bir araya gelecek

CIA 10 yıl boyunca zihin kontrolü üstünde çalışmış

CIA 10 yıl boyunca zihin kontrolü üstünde çalışmış