in

Beylikdüzü’nde film sahnelerini aratmayan ağız dalaşı kamerada

Beylikdüzü’nde film sahnelerini aratmayan ağız dalaşı kamerada
Beylikdüzü’nde film sahnelerini aratmayan ağız dalaşı kamerada

Edinilen bilgilere göre durum, 7 Haziran günü sabahtan 05.20 sıralarında Beylikdüzü’nde meydana geldi. sözde, aralarında husumet bulunan şahısların aracını peşine düşüp takip eden şahıslar, caddede kimsenin olmadığı bir anda harekete geçti. Pat Diye araçları ile ‘U’ dönüşü yapan zanlılar, husumetlilerinin bulunduğu araca çarptı. Çarpmanın ardındaki transit sürücüsü aynı şipşak geri manevra yaparak aracın yanından uzaklaşırken, araçta bulunan bir kişi transitin peşinden koştu. O andan itibaren yaşanan olaylar ise adeta film sahnelerini aratmadı.

Husumetlisinin aracına transitle çarptılar

Transitin kendilerine çarpmasından sonra araçta yer alan baba çocuklarını bırakarak transitin peşinden koştu. Kazalı araçla çocuklar ilerlerken baba bir süre sonra araca binerek kaçan aracın peşinden gitti. Aracıyla bitmiş olayın yaşandığı döner kavşağa gelen şahıslar, sonradan inerek transitte bulunan husumetlileriyle ağız dalaşı etti.

Üzerlerine gelen kamyoneti durdurmak için önüne atladı, son anda canını kurtardı

Baba ve oğulları kavganın ardından koşarak araçlarına geri gelirken, husumetlileri ise bu kere kamyonetle araca çarpmak istedi. Tam bu sırada araçtakilerden bir tanesine üzerine içten gelen kamyonetin önüne atladı, oysa ezme pahasına gelen kamyonetten canını son anda kaçarak kurtardı.

Zıplayıp zıplayıp kamyonet şoförünü bıçakladı

Araca çarpmaması için kamyonet sürücüsünün önüne atlayan kişi son anda canını kurtardı. Kamyonet araca çarparak sürüklerken, son anda canını kurtaran şahıs ise kamyonete doğru koştu. Kişi kapıyı açmayan kamyonet şoförünü camdan zıplayarak tekrar tekrar bıçakladı. daha sonra diğer araçta bulunan diğer birisi ise sopayla gelerek bıçaklanan şahsı kurtarmak istedi.

Olaya bekçiler müdahale etti

Sokak üzerinde bulunan bekçiler ise olayı görür görmez müdahalede bulundu. Tarafların sakinleşmemesi üzerine bekçi silahı eline alarak havaya uyarı amaçlı bir el alev etti. Beceriksiz kalan bekçiler, polis ekiplerini arayarak takviye istedi.

Kamyonette bıçaklanan şahıs aşağıya inerek yardım bekledi

Husumetlilerinin aracına çarpmaya çalıştığı sırada önüne atlamalarına karşın ezme pahasına durmayan ve tekrar tekrar bıçaklanan kamyonet sürücüsü, kişilerin sopalı şahsı kovalaması üstüne aşağıya inerek takviye bekledi.

Polis ekipleri iki kişiyi yakaladı, bir birey ise yeşil alana atlayarak kaçtı

İhbar üzerine kısa sürede olayın yaşandığı yere gelen polis ekipleri, gruplara müdahalede bulunarak baba ve bir oğlunu gözaltına aldı. Zarar Görmüş şahıs polis ekipleri tarafından hastaneye götürülerek tedavi altına alınırken, olaya karışan bir birey ise polis ekiplerini görünce yol kenarındaki yeşil alana atlayarak kayıplara karıştı. Gözaltına alınan şüpheliler polis merkezine götürüldü. Burada işlemleri yapılan şüphelilerden iki parça başına çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Film sahnelerini aratmayan tartışma hatıra kamerada

Beylikdüzü’nde husumetli oldukları öğrenilen gruplar arasındaki film sahnelerini aratmayan tartışma hatıra ise kameralara saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, transitin dönerek araca çarptığı, araçtakilerin kovaladığı, ardından ise kamyonetle aynı araca bir daha çarptığı anlar yer alıyor. Kamyonet sürücüsü şahıslar göre daima bıçaklanıyor ve bekçi müdahalede bulunmaya çalışırken, gelen polislerin şahısları gözaltına aldığı ve bir şahsın kaçtığı görülüyor.

Written by sienceal

Comments

Bir Cevap Yazın

Loading…

41 yaşındaki badana ustası DGS ile bilgisayar mühendisliğini kazandı

41 yaşındaki badana ustası DGS ile bilgisayar mühendisliğini kazandı

Trabzonspor'a nazar değdi

Trabzonspor’a nazar değdi