in

DJI Osmo Mobile 3 tanıtıldı! Bundan Böyle daha küçük

DJI Osmo Mobile 3 tanıtıldı! Bundan Böyle daha küçük
DJI Osmo Mobile 3 tanıtıldı! Bundan Böyle daha küçük

Yani, daha ufak bir aygıt için herhangi bir özellikten ya da ergonomiden feragat edilmedi. Hatta, birinci nesil Osmo Mobile’ın tetikleme butonu Osmo Mobile 3’te bitmiş kullanıcılara sunuldu.

DJI kontrollerin kolaylaştırıldığını, böylece yeni Osmo Mobile’ın tek elle tatbik açısından daha ayrıcalıklı olduğunu belirtiyor. Bunun yanı sıra katlanır tasarımın, kullanıcının zeki telefonunu çok miktar etmesini ya da harici bir mikrofon bağlamasını sağlayan temas noktalarına da erişimi olası ülkü getirdiği vurgulanıyor.

Telefonun bulunduğu konumun tersine hızlıca geçiş yapmadığı konusunda çok artı şikayet geliyordu. Bu sorun Osmo Mobile 3’te çözüldü ve artık mod düğmesine üç kez dokunmak telefonunun düşey ya da yatay pozisyona geçmesi için yeterli.

DJI Active Track teknolojisinin yanı sıra time-lapse, hyperlapse, panorama ve hareket kontrolü gibi özellikler kullanıcılara sunuluyor. Keza, yeni başlayanlar için görüntüleri otomatik olarak aranjör bir “hikaye modu” bulunuyor.

DJI Osmo Mobile 3’ün açılış fiyatı 119 dolar olarak açıklandı. Başlangıç kiti içerisinde kayış, saklama çantası ve kaymayı önleyen ped yer alıyor. 139 dolarlık paketi alanlara ise  ek olarak Osmo Grip tripod ve Osmo Grip taşıma çantası sunuluyor.

Written by sienceal

Comments

Bir Cevap Yazın

Loading…

Oyunculara özel kola, LoL şampiyonları buluştu

Oyunculara özel kola, LoL şampiyonları buluştu

Xiaomi'nin sinyâl katlanabilir telefon patenti!

Xiaomi’nin sinyâl katlanabilir telefon patenti!