in

Erol Bulut’tan Fenerbahçe yorumu

Erol Bulut'tan Fenerbahçe yorumu
Erol Bulut'tan Fenerbahçe yorumu

Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut ve beraberindeki teknik ekip, Alanya Huzurevini ziyaret etti. Ziyarette bakımevi sakinlerine önce aşure dağıtan Bulut, daha sonra ağustos ve eylül ayında doğanlar için gerçekleşen doğum günü etkinliğine katıldı.

 

 

Bulut, burada basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Fenerbahçe müsabakasına öteki maçlara olduğu gibi hazırlandıklarını belirtti.

Rakibin zinde yanlarını ve zaaflarını iyi bildiklerini aktaran Bulut, şunları kaydetti:

 

 

“Baktığımızda lig birincisi olarak, lig ikincisiyle oynuyoruz. Bu konumumuzu vermek istemiyoruz ve var gücümüzle pazartesi günü Fenerbahçe karşısına çıkıp, istediğimiz puanları alarak yolumuza sürdürmek istiyoruz.” 

– “İstediğimiz 3 puanı alıp yolumuza devam ederiz”

Maçın basit olmayacağını iyi bildiklerini dile getiren Bulut, futbolcularının bunun bilincinde olarak çalıştığını vurguladı.

Karşılaşmanın hazırlıkları için önlerinde birkaç gün daha olduğuna değinen Bulut, “Maça baktığımızda teferruat maçın skorunu belirleyecek. İnşallah o detaylar bizden yana olur ve istediğimiz 3 puanı alıp yolumuza devam ederiz.” ifadelerini kullandı. 

Maçın stresten çok kendilerinde coşku oluşturduğunu gösteren Bulut, sonuçta büyük bir takıma aleyhinde oynadıklarını kaydetti.

“Keşke her hafta büyük takıma aleyhinde maç yapsak, çünkü o maçlarda açlık, açlık biraz daha bambaşka oluyor.” diyen Bulut, şöyle konuştu:

“Rakibimiz iyi bazı kurdu ama unutmayalım bizim de iyi bir takımımız var. Bunu geçen 3 haftada herkese gösterdik. Bunun üstüne de hazırlamak istiyoruz. Elimizde nitelikli futbolcular var. Sadece birincil 11 yok, yedekten gelen oyuncular da birincil 11’deki oyuncuları zorluyor. İyi tarafı da bu. O yüzden takımın performansı yukarıya içten seyrediyor. İnşallah bunu uzun zaman devam ettiririz.”

GÜNÜN MANÂLI GELİŞMELERİ

Written by sienceal

Comments

Bir Cevap Yazın

Loading…

Gazişehir'de yönetim değişti! Yeni başkan...

Gazişehir’de yönetim değişti! Yeni başkan…

Şenol Güneş kızdı: Ne demek öbür gitmek!

Şenol Güneş kızdı: Ne demek öbür gitmek!