in

Eşinin dönmesini gözyaşları içinde bekliyor

Eşinin dönmesini gözyaşları içinde bekliyor
Eşinin dönmesini gözyaşları içinde bekliyor

Kaptan Sezgin Yavuz, “Atik Bey” isimli teknenin sahibi Nedim Akyüz’ü Arnavutluk’a götürdükten daha sonra, Akyüz’ün uçakla döneceğini belirtmesi üstüne tek başına katamaran ile Yunanistan’a yola çıktı.

Arnavutluk’un Şingin sahiline 12 eksen açıklarında balıkçılar kadar boş çalışır halde bulunan teknede Yavuz’un olmaması üzerine soruşturma başlatıldı. Muğla’nın Fethiye ilçesinde yaşamış Yavuz’un 3,5 aylık hamile eşi Vesile Yavuz (26) yaptığı açıklamada, eşinin 2 ay önce yurt dışına çıktığını bir hafta önce de dönüş yoluna geçtiğini söyleyerek, “Eşim beni ayın 4’ünde aradı. ‘Artık dönüşe geçiyorum. 2 gün sonra arayabilirim seni’ diye konuştu. Beni yeniden aramadı. Cumartesi günü teknesi bulundu. Tekne çalışır halde bulunmuş ama eşim içinde yokmuş. Hala da bulunamadı. Devlet büyüklerimizden destek istiyorum. Eşimi geri istiyorum. Kızım babasını soruyor hiçbir şey söyleyemiyorum” dedi.

Eşinin hiçbir sağlık problemi olmadığını ve yüzebildiğini belirten Yavuz, teknede de herhangi bir hırsızlık yapılmadığını dile getirdi. Yavuz, eşinin ağabeylerinin de Arnavutluk’a gittiğini, güzel haberler beklediklerini söyledi.

Murat Yalçın

Written by sienceal

Comments

Bir Cevap Yazın

Loading…

Yargıtaydan uyuşturucu kullanan işçiyle ilgili emsal karar

MITOS tırları davası gerekçeli kararı tamamlandı

Araba bariyerlere çarptı, imdatlarına itfaiye yetişti

Araba bariyerlere çarptı, imdatlarına itfaiye yetişti