in

Galaxy Note 10 Plus, DxOMark testini alt üst etti!

Galaxy Note 10 Plus, DxOMark testini alt üst etti!
Galaxy Note 10 Plus, DxOMark testini alt üst etti!

Teknolojik cihazların kameralarını ayrıntılı inceleyerek değerlendiren DxOMark’ın, Samsung’un yeni amiral gemisine verdiği puan 113 oldu. Bu Nedenle 112 puan ile uzun süredir zirvede bulunan Huawei P30 Pro‘yu geride bırakmış oldu. Huawei P30 Pro ile aynı şekilde 112 puan alan Galaxy S10 5G ise üçüncü sırada.

Testin detaylarını incelediğimizde Note 10 Plus’ın resim çekimi konusunda 118, video çekimi konusunda ise 101 puan aldığını görüyoruz. Huawei P30 Pro ise resim çekimi konusunda 119, video çekimi konusunda 97 puana sahip.

Bu kapsamda ikinci sırada yer alan Huawei P30 Pro fotoğraf çekimi konusunda minik bir ayrım ile liderliği elinde bulunduruyor. Oysa, söz konusu video çekimi olduğunda Galaxy Note 10 Plus modelinin açık ara üstünlüğü bulunuyor.

Galaxy Note 10 Plus’da 12 Megapiksel çözünürlüğünde f/1.5–f/2.4 değişken diyaframa sahip OIS destekli geniş açısal asıl kamera yer alıyor. Bu esas kameraya 16 Megapiksel çözünürlüğünde f/2.2 diyaframa sahip ultra geniş açısal kamera, 12 Megapiksel çözünürlüğünde OIS destekli f/2.1 telefoto kamera eşlik ediyor.

Written by sienceal

Comments

Bir Cevap Yazın

Loading…

Marmara Adası'nda yangın teftiş altına alınamıyor

Marmara Adası’nda yangın teftiş altına alınamıyor

Kütahya'da orman yangını

Kütahya’da orman yangını