in

Gazişehir’de yönetim değişti! Yeni başkan…

Gazişehir'de yönetim değişti! Yeni başkan...
Gazişehir'de yönetim değişti! Yeni başkan...

Kulüpten yapılan açıklamaya kadar, kulüp binasındaki idare heyeti toplantısında Kulüp Başkanı Adil Sani Konukoğlu, kulüp başkanlığını düzenlenen törenle Mehmet Büyükekşi’ye devretti. 

 

 

Eski başkanı Adil Sani Konukoğlu, törendeki konuşmasında, el birliği ve şehrin bütünleşmesiyle, şehri değer olduğu Süper Lig’e yükseltmeyi başardıklarını belirtti.

Şu Anda bayrağı devretme zamanı geldiğini ifade eden Konukoğlu, “Şu başlıca kadar idare kurulunda gece gündüz demeden benimle birlikte gayret eden tüm arkadaşlarıma teşekkürler. Hakkımı sonuna kadar helal ediyorum. Bu andan itibaren yeni idare kurulumuzun her zaman yanındayım. Kendilerine canı gönülden başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

 

 

Yönetimi devralan eski Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi ise Konukoğlu ailesinin üzerine düşeni fazlasıyla yerine getirerek takımı Süper Lig’e yükselttiğini belirterek, şöyle konuştu:

“Eski yönetime ve Konukoğlu ailesine çok teşekkür ediyorum. Biz de yeni yönetim kurulu üyelerimizle aldığımız bu görevi, şehrin bütün katmanlarıyla, daha ne kadar yükseltebiliriz diye araştırmalar yapacağız. Bu takım bu şehrin takımı, daima birlikte düşüneceğiz, daima birlik birliktelik içerisinde elimizden geleni sonuna kadar yapacağız, bütün arkadaşlarıma başarılar diliyorum.”

Büyükekşi başkanlığındaki yeni yönetimde ödev dağılımı şöyle gerçekleşti:

Mahsum Altunkaya (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı), Müslüm Özmen (Genel Sekreter), Mehmet Kâinat Koçer (Kurumsal İlişkiler ve Irtibat Sorumlusu), Samet Bayrak (Ahlak Temsilcisi), Yusuf Ziya Demsoy (Futbol Şube Sorumlusu), Sedat Özdinç (Taraftar Sorumlusu), Fikret Kileci, Cengiz Yıldırım, Cevdet Akınal, Erhan Özmen, Fahrettin Kaplan, Gürkan Tural, Hayrullah Kubba, Mehmet Mesut Bilmek, Tuncay Yıldırım, Mehmet Ziylan (Yönetim Kurulu Üyesi).

GÜNÜN KAYDA DEĞER GELİŞMELERİ

Written by sienceal

Comments

Bir Cevap Yazın

Loading…

Milliler ilk maçında Rusya'ya yenildi

Milliler ilk maçında Rusya’ya yenildi

Erol Bulut'tan Fenerbahçe yorumu

Erol Bulut’tan Fenerbahçe yorumu