in

Huawei’den AirPods sözde kulaklık geldi!

Huawei'den AirPods sözde kulaklık geldi!
Huawei'den AirPods sözde kulaklık geldi!

Huawei yeni bluetooth kulaklıklarını açıkladı. FreeBuds 3, IFA 2019 etkinliği kapsamında tanıtılan kulaklıklardan biri oldu. Ilk Kirin A1 sistemine sahip giyilebilir ürünler için planlanmış olan kulaklık tasarım açısından AirPods’a benziyor. Freebuds 3 öneri aktif gürültü giderme tamamen rüzgarın sesini bastırmak için olanak sağlayan yeni bir mikrofon idare sistemi bulunduruyor. 20 saate kadar pil ömrü kulaklar için

4 saat kablosuz yük da mevcut. Şamata müdahale etme sistemi, hangi seslerin ağızdan yayıldığını ve çevredeki ortamdan hangilerinin 15dB’ye ulaştığını içten şekilde filtrelemelerini anlamak için kullanıcının kemiklerinden gelen titreşimleri saptayan Kemik Sensörü göre desteklenir. Freebuds 3, hemen şimdi belirtilmeyen bir fiyata Ekim ayında piyasalarda yerini alacak.

Kirin A1’e gelince , kısa bir zaman sonradan yeni Kirin 990 Serisi Huawei Kirin 990 Resmi Dizi: 5G modemleri entegre ve yeni NPU 7nm EUV |, bu verilerin akışı sağlayan Bluetooth 5.1 teknolojisi (ayrıca LE) için destek takılıp portatif için tasarlanmış bir SoC olan 2,3Mbps karşılayan daha sonra bir sonraki cihazlarda yüksek tanımlı ses üretimi. Kirin A1, CPU, RAM, DSP, Bluetooth denetleyicisi, şiddet yönetimi ve tüm sensörleri entegre eder. Kirin A1’i önümüzdeki birkaç ay içinde Huawei göre piyasaya sürülecek diğer ürünlerde de görmeyi bekliyoruz.

Peki siz Huawei’nin yeni kulaklıkları için ne düşünüyorsunuz?

Written by sienceal

Comments

Bir Cevap Yazın

Loading…

İlköğretim için hazırlanan mektep zili ve şarkısı tanıtıldı

İlköğretim için hazırlanan okul zili ve şarkısı tanıtıldı

Lordlar Kamarası ‘anlaşmasız Brexit’in önüne geçen yasa tasarısını onayladı

Lordlar Kamarası ‘anlaşmasız Brexit’in önüne geçen yasa tasarısını onayladı