in

İnternete en hoş çözümü TP-Link Deco E4 inceleme!

İnternete en hoş çözümü TP-Link Deco E4 inceleme!
İnternete en hoş çözümü TP-Link Deco E4 inceleme!

Gelişmiş Deco, Mesh teknolojisi ile öbür Deco birimleri birlikte çalışarak tek bir ağ adı olan birleştirilmiş bir ağ oluşturuyor. Evin içinde telefon, tablet gibi mobil cihazlar ile dolaşırken en iyi ağ bağlantısı için Deco’lar arasında otomatik olarak geçiş yapılıyor. Bu da sürekli bir WiFi sunarak, kullanıcılara büyük mekanlardaki en iyi kablosuz ağ deneyimini sunuyor. Dilerseniz sözü daha pozitif uzatmayalım ve sizi video ile baş başa bırakalım.

TP-Link Deco E4 özellikleri

Deco E4 üçlü paket, 371 metrekareye kadar Wi-Fi sinyallerini etrafına yayabiliyor. Kullanıcılar, daha büyük bir alana Wi-Fi ağı dağıtmak istediklerinde, herhangi bir Deco modelini ağa ekleyerek bu ağı genişletebiliyor. Tp-Link Deco sistemlerinin en büyük avantajı, mobil uygulamaya sahip olması ile karşımıza çıkıyor. Ağ ayarlarından ebeveyn kontrollerinden tutun da, kurulam işlemlerine kadar birçok işlemi Deco uygulaması üzerinden basit bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Deco E4 modeli, 802.11ac teknolojisine sahip. Önceki tür Wi-Fi standardına oranla üç kat daha yüksek hız sunan AC teknolojisi ve Mesh teknolojisi birleştiğinde kesintisiz ve seri bir Wi-Fi ağı, üstelik tek bir ağ adı altında oluşturulmuş oluyor. Çift bant desteği de olan Deco E4, 5 GHz bandında 867Mbps, 2.4 GHz bandında ise 300 Mbps kablosuz hızlara sahip. Bu yüksek hızlar ve geniş kapsama alanının yanı sıra her bir Deco birimi 100’e kadar cihaza bağlantı desteği sunuyor. Bu Nedenle çok sayıda cihazın ağa tabi olduğu ev veya ufak ofislerin manâlı bir sorunu da ortadan kalkıyor.

Ayrı modemler ile uyumlu olan Deco E4, router modunun yanı sıra access point ya da menzil artırıcı olarak da işlev görebiliyor.

Written by sienceal

Comments

Bir Cevap Yazın

Loading…

Meizu 16s Pro'nun çıkış tarihi açıklandı

Meizu 16s Pro’nun çıkış tarihi açıklandı

Tesla sahibi ameliyat ile anahtarı koluna yerleştirdi!

Tesla sahibi ameliyat ile anahtarı koluna yerleştirdi!