in

iOS 13 ile gelen yenilikler!

iOS 13 ile gelen yenilikler!
iOS 13 ile gelen yenilikler!

Apple, iPhone işletim sisteminin en son güncellemesi olan iOS 13’ü piyasaya sürdü.ve küçük değişimler getiriyor. Uzun zamandır beklenen karanlık modunun eklenmesi, eyni animoji ve harita güncellemeleri içeriyor. İndirme işlemi basittir: Ayarlar uygulamasına gidin ve “genel” e basın. Yazılım güncelleme seçeneği orada olacak ve ilgili düğmelere tıklamak iPhone’unuzun iOS 13’ü indirmeye ve yüklemeye başlamasını sağlayacaktır.

Geçen yılki iOS 12 ile Apple, otomatik güncelleme seçeneğini sundu. bu nedenle, eğer açıksa, telefon indirme işlemini bir gecede gerçekleşecek şekilde zamanlama seçeneği sunacaktır; bu, güncellemenin gerektirdiği uzun süre beklemekten kaçınmak için iyi bir yol olabilir. İPhone 6’larınız veya daha yeni bir şeyiniz varsa, bugün piyasaya meydana çıkan güncellemeyi alabileceksiniz.

Ola Ki iOS 13’ün başlık özelliği karanlık moddur: Telefonu ilk önce yapılandırdığınızda ya da Yoklama Merkezi’nden devreye girdiğinde ya da Ayarlar’daki Ekran ve Parlaklık modlarından birini seçerek etkinleştirebilirsiniz (Otomatik geçiş düğmesine dokunun). temanın bir programda değişmesi için). Birçok tatbik işletim sistemi kadar belirlenen ipuçlarını peşine düşüp takip etmelidir.

Numaranızı paylaştığınız kişiler bu bilgileri manuel olarak kurmak zorunda kalmazlar, iOS 13 sizi bir resim, bir ad ve soyadını iMessage’da bir birey olarak temsil etmenize olasılık tanır. Bilgilerinizi başkalarıyla paylaşırken, kişilerinizi verdiğiniz bilgilerle güncellemeyi seçebilirler. Profilinizi meydana getirmek için, Ayarlar’daki Mesajlar ve Paylaşım Adı ve Fotoğraf bölümüne gidin.

Memojiler, iOS 13’te bir takım ekstra seçeneklerle birlikte gelir, bu nedenle karikatür karikatürünüzü her zamankinden daha fazla benzeyecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Hatırlatıcılar, diğer yeni özelliklerle birlikte hatırlatıcılarınızı dağıtılmış şekillerde aranjör, kaygan ve yeni bir görünüme sahip, iOS 13’teki en büyük revizyonu alan uygulamalardan biridir. Apple Maps, yerleri sık kullanılan olarak belirleyebilme özelliğine sahip Google Maps’in özellik setine ve Apple Maps’teki yer listelerini iyileştirmenize ihtimal tanıyor.

Fotoğraflar uygulaması iOS 13 ile büyük bir yükseltme elde ediyor: Gelişmiş gezinme, akıllı minik resimler, etkinliğe göre gruplandırılmış fotoğraflar, arama terimlerini birleştirmek yeteneği, filtre gücü üstünde daha iyi kontrol ve yok edici olmayan video düzenlemeleri, ilave düzenlemenin yanı sıra yeni özelliklerden bazıları keskinlik, beyaz dengesi ve canlılık dahil seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Written by sienceal

Comments

Bir Cevap Yazın

Loading…

İstanbul’da terör örgütü DEAŞ operasyonu: 2’si kadın 8 gözaltı

Slovan Bratislava Beşiktaş Maç Anlatımı

Slovan Bratislava Beşiktaş Maç Anlatımı