in

Kastamonu’da takla atan otomobil şarampole yuvarlandı: 2 ölü

Kastamonu'da takla atan otomobil şarampole yuvarlandı: 2 ölü
Kastamonu'da takla atan otomobil şarampole yuvarlandı: 2 ölü

Edilen bilgiye takriben, Daday ilçesinden Kastamonu’ya gelen Refik İlhan Abazalı yönetimindeki 19 AAJ 663 plakalı otomobil, Gölköy köyü mevkisinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yoldan çıkarak şarampolde takla attı. Takriben 60 metre sürüklenen otomobilde şoför Refik İlhan Abazalı (26) ile Muhammed Mücahit Kızılarslan (24) yaralandı. Arka koltukta oturan ve güvenlik kemeri takılı olmadığı görünürde 21 yaşındaki Burcu Misal ile 20 yaşındaki Kübra Aldırmaz ise araçtan fırlayarak durum uygun hayatını kaybetti. İhbar sonrası durum yerine 112 Acele Afiyet ekipleri, polis ekipleri ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Çevrede yapılan arama sonucunda kazada hayatlarını kaybeden ve Kastamonu Üniversitesinde okudukları öğrenilen genç kızlardan birisi şarampolde, diğeri de asfalt üzerinde bulundu. Yaralılar ise, sıkıştıkları yerden çıkartılarak ambulansla Kastamonu Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yaralılardan araba sürücüsü Refik İlhan Abazalı’nın sıhhat durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Kaza sonrasında Cumhuriyet Savcısı ve Durum Yeri Analiz ekipleri, olay uygun incelemelerde bulundu. İncelemenin peşinde cenazeler, Kastamonu Devlet Hastanesi’nin morguna kaldırıldı.
öte yandan kazada hayatlarını kaybeden Kübra Aldırmaz’ın Zonguldak nüfusuna açıklanmış olduğu, Burcu Misal’in ise Bursa nüfusuna belirtilmiş olduğu ve Kastamonu Üniversitesinde okudukları öğrenildi.

Written by sienceal

Comments

Bir Cevap Yazın

Loading…

HDP'li temsilci tahriki! Acı ile dalga geçtiler...

HDP’li temsilci tahriki! Acı ile dalga geçtiler…

Akşener: O sopayı tutanlar unutmasın ama gün gelir...

Akşener: O sopayı tutanlar unutmasın ama gün gelir…