in

LG’den iki yeni model: V60S ve K50S

LG'den iki yeni model: V60S ve K50S
LG'den iki yeni model: V60S ve K50S

Tarafımızca incelenen LG Q60, özetle söz etmek icabında, 6.26 inçlik IPS LCD ekranıyla kullanıcılara hizmet veriyor. Arkadaki tarafında 3 tane kamera bulunduran akıllı telefon, parmak izi okuma ve yüz tarama sistemleri aracılığıyla sahibine güven aşılıyor.

3 GB RAM ve 64 GB dahili akıl özellikleriyle donatılan LG Q60’ın detayları yukarıdaki bağlantı adresinde bulunuyor. Peki, V60S ve K50S modelleri hakkında bilinenler ve paylaşılanlar neler?

Prototipleri ortaya sunulan yeni modeller, S isimlendirmesini almalarına rağmen üst model mi olacak yahut daha alçak model mi olacak henüz belirlenmiş değil. Zira LG cephesi bu konu hakkında herhangi bir tanımlama yapmadı.

LG V60S

IFA 2019’da tanıtılması beklenen LG V60‘ın çift ekranlı bir model olması bekleniyor. LG V50‘den daha gelişmiş bir imal teknolojisi ile marketlerdeki yerini alması olasılıkla olan ilgili akıllı cihazla LG V60S’in arasında nasıl farkların olacağı önemli bir merak konusu.

Benzer şekilde, LG K50S’in de antre seviyesi telefonlar kategorisinde yer alan LG K50’den daha gelişmiş olup olmayacağı bilinmiyor. başkaca LG G8 ve G8S, bu senenin Şubat ayında düzenlenen Mobile World Congress etkinliğinde duyurulmuştu.

Buradan hareketle LG V60, V60S and G8X modelleri, IFA 2019’da benzer anda sergilenebilir. G8 ailesi için de S harfini kullanan LG; V50S, V60X, K40S, G8X ve K8S isimlerini de tescil ettirmişti.

LG’nin bu yoğun telefon atakları hakkında ne düşünüyorsunuz? Güney Koreli teknoloji firması, teknoloji gündeminin nabzını değiştirebilecek hamleler yapabilecek mi? Kendisinin öteki markalara göre şansı nasıl?

Written by sienceal

Comments

Bir Cevap Yazın

Loading…

Bir Takım siteler aramalarda neden çıkmıyor? İşte nedeni

Bir Takım siteler aramalarda neden çıkmıyor? İşte nedeni

Facebook'un Android sürümüne karanlık mod geliyor!

Facebook’un Android sürümüne karanlık mod geliyor!