in

Meizu 16s Pro’nun çıkış tarihi açıklandı

Meizu 16s Pro'nun çıkış tarihi açıklandı
Meizu 16s Pro'nun çıkış tarihi açıklandı

Android 9.0 Pie tabanlı Flyme 8 OS, bugün piyasaya çıktı. Flyme 7 OS’un arayüz akıcılığı ve uygulama performansı mevzularında gösterdiği başarılı performans, halefinin işini kolaylaştırdı. Buradan hareketle, kendisiyle meslek birliği yapması beklenen 16s Pro’nun özellikleri neler?

Gücünü Snapdragon 855 isimli işlemciden alacak olan yeni model, arka tarafında yer alması beklenen üçlü kamera kurulumu ile kullanıcılara hizmet verecek. İlgili kameralar, ultra geniş açılara sahip olacak. Sızdırılan öteki bilgilere göre Meizu 16s Pro, 9Hz AMOLED ekran kullanacak.

120Hz dokunmatik örnekleme oranı ve parmak izi okuması eşliğinde 16s modelinin tasarımını kullanacak. İşlemcisinin 256 GB UFS 3.0 flaş depolama aracılığıyla güçlendirilmesi bekleniyor. Sıkıntı konusunda ise şart henüz muhakkak değil. Zira iki olanak bulunuyor: 18 W ya da 24 W seri sıkıntı.

Büyük olasılıkla 18 W hızlı sıkıntı desteği, Pro sürümüne eşlik edecek. bunun dışında cihazın kamera bilgilerine geri dönülecek olunursa kullanıcıları 48 megapiksel bir esas kamera ve 20 megapiksel bir telefoto kamera bekliyor. Keza bu kameralar, üçüncü bir algılayıcı kadar desteklenecek.

Suni akıl performansını üç kat artıran Snapdragon 855’in dostluk edeceği Meizu 16s Pro, 28 Ağustos 2019 tarihinde tanıtılacak. Bu model hakkındaki düşünceleriniz neler? Sizce kendisi zeki telefon piyasasında başarılı olabilecek mi?

Written by sienceal

Comments

Bir Cevap Yazın

Loading…

Redmi'nin amiral gemisi ailesi genişliyor

Redmi’nin amiral gemisi ailesi genişliyor

İnternete en hoş çözümü TP-Link Deco E4 inceleme!

İnternete en hoş çözümü TP-Link Deco E4 inceleme!