in

Yaşlı Teyzenin İmamoğlu’ndan Ricası: ‘Atatürk Gibi Çalış!’

Yaşlı Teyzenin İmamoğlu'ndan Ricası: 'Atatürk Gibi Çalış!'
Yaşlı Teyzenin İmamoğlu'ndan Ricası: 'Atatürk Gibi Çalış!'

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı olan Ekrem İmamoğlu, kendisine takviye veren 97 yaşındaki teyzeyle telefonda görüşerek teşekkür etti.

“Senin yüreğinin nuru kalbine vurdu. Sen sadece İstanbul’u fethetmedin, bütün Türkiye’yi fethettin.”

s-06946688e0140c16c0db66cac2348c6866fda8

Tercih sonuçlarını yakından peşine düşüp takip ettiğini ve İmamoğlu’na dua ettiğini gösteren 97 yaşındaki ihtiyar bayan, sosyal medyada gündem olan videoda “Senin yüreğinin nuru kalbine vurdu. Sen sadece İstanbul’u fethetmedin, tüm Türkiye’yi fethettin. Vatanımız için çok da iyi çalışacağından eminim. Allah razı olsun. Senin için fazla dua ettim. Kalbinin yüzüne vuran nuru kaybetme. Helal çalış. Atatürk gibi çalış. Atatürkçüyüm ben. Onun gibi görüyorum seni. Çok seviyorum seni. Son gece bile kalktım dua ettim Allah’ım onlara verme dedim. Çok yalvardım. Atatürk öldüğünde ben 16 yaşındaydım çok ağladım. Yaşlıyım. Yanımda olsan daha hoş konuşucağım fakat heyecanlandım. Haram yeme, yalan söyleme, aldatma yapma. Yapmayacağından kendim gibi eminim” demişti.

Bu görüntülerin ardından Başkan İmamoğlu, 97 yaşındaki ihtiyar kadınla telefonda görüştü:

Bu görüntülerin arkasında Başkan İmamoğlu, 97 yaşındaki ihtiyar kadınla telefonda görüştü:Bu görüntülerin arkasından Başkan İmamoğlu, 97 yaşındaki yaşlı kadınla telefonda görüştü: İmamoğlu, yaşlı kadına “Ne güzelsin sen ne güzelsin fazla sağol ellerinden öpüyorum, dua etmeye devam et. Senin sözlerine değerinde olacağım emin olabilirsin” sözleriyle teşekkür etti.

“Fazla yaşa, benim değin yaşa… Sen bu vatan için çalışacaksın, bu vatan bizim hoş vatanımız. Ah hoş yavrum, senin sesini duydum, kurban olayım ben sana kurban olayım. Yavrum, çok güzelsin yav, fazla güzelsin. Kalbindeki nurun yüzüne vurmuş senin. Nurlu yavrum benim… Buraları düzelt yavrum, Atatürk gibi yap. Tamam mı?”

Kaynak: Sputnik

Written by sienceal

Comments

Bir Cevap Yazın

Loading…

Norveç'in Meşhur Seks Shop Markasının Cinsellik Kullanmadan Hazırladığı 30. Yıl Reklamı!

Norveç’in Meşhur Seks Shop Markasının Cinsellik Kullanmadan Hazırladığı 30. Yıl Reklamı!

Doomzine dergi çıktı. Türkçe ve sadece 99 adet

Doomzine dergi çıktı. Türkçe ve sadece 99 adet